Batman’ da Düzenlenen Terör Saldırısını Lanetliyoruz!

Batman’da askeri aracın geçişi sırasında yola döşedikleri mayını patlatan teröristler 7 askeri şehit etti. Patlatılan mayının asvalt delinerek derinlere gizlenmiş olması teröristlerin teknolojik destek aldıklarını ortaya koymaktadır.

Suriye’de PYD-PKK’ya askeri ve lojistik destek veren ABD teröristlere yardım aderken Türkiye’nin müttefiki olduğunu söyleyerek ortak olduğu cinayetleri gizlemeye çalışmaktadır.

Düzenlediği terör saldırılarıyla yıllardır ülkemizin enerjisini heba eden ve emperyalistlerin kiralık katilliğini yapan hainlerin hangi karanlık odaklardan beslendiğini çok iyi biliyoruz.

Terör örgütü PKK ve onun hamiliğini yapan emperyalistler bilmelidirki, kurduğunuz kalleş pusulara kendiniz düşecek, bu milletin birliğini ve beraberliğini bozamayacaksınız. Bu topraklarda yaşayan insanların hamurunda var olan İslam kardeşliği sizin kanlı terör eylemlerinizin üstesinden gelecektir.

Başbağlar katliamından Yasin BÖRÜ’ye, Öğretmen Necmettin YILMAZ’dan on bir aylık bebek Bedirhan Mustafa’ya kadar katlettiğiniz binlerce masumun hesabını elbet bir gün vereceksiniz.

PKK’nın Batman’da şehit ettiği askerlerimize Allah’tan (c.c.) rahmet, kederli ailelerine sabr-ı cemil diliyoruz.

Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi Yönetim Kurulu Başkanı

x

Check Also

Doğu Türkistan için eller duaya kalktı.

İMH’ye Bağlı Kurumlar Tüm Türkiye’de Sabah Namazında Doğu Türkistan İçin Buluştu. Doğu Türkistan’da yaşanan Çin ...

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow