İMH-ANADOLU Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

İMH ANADOLU 3. OLAGAN GENEL KURULU YOĞUN KATILIM İLE 17 EYLÜL PAZAR GÜNÜ BULGURLU SEMT KONAĞINDA GERÇEKLEŞTİ Kuranı Kerim tilaveti ve İMH YİK üyesi Fesih KAYA abimizin selamlama konuşması ile başlayan genel kurulda Divan heyetine, Hüseyin Korkut, Enes Kılınç ve Yasin Uslu seçildi.

2 dönem İMH-ANADOLU Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Refik koç abimiz 2013-2017 faaliyetlerini içeren sunum yaptı. Gönüllülere ve halka yönelik yapılan eğitim ve davet çalışmaları, Üyelerin kaynaşması için yapılan sosyal faaliyet ve özellikle gençlik çalışmalarında yapılan yatımlar vurgulandı.

Fahrettin Yüksek’in Denetim raporunu okuması, İrfan Kirpinin bütçeyi sunması ile devam eden genel kurulda, 2 maddede tüzük değişikliğine gidildi.

Müzakereler bölümünde Kemal Eliş abimiz tavsiye ve öz eleştiri kapsamında önemli gördüğü hususları dile getirdi. Son olarak İmh Anadolu Yönetim Kurulu için aday gösterilen liste Oy birliği ile kabul edildi.

Refik Koç abimiz 2 Dönem sonunda, İMH-ANADOLU bayrağını İmh Anadolu Fikirder Yönetim Kurulu başkanı Rıza Pekdemir’e devretti.

İMH-ANADOLU yönetimi adına bayrağı devralan Rıza Pekdemir, Refik Koç abimize, eski yönetim kurulu üyelerine, genel kurula katılan üye ve misafirlere teşekkür konuşması yaptı. Konuşmada özellikle Peygamber efendimizin Veda hutbesinde “ Vasiyetimi burada bulunanlar bulunmaya iletsin” cümlesi vurgulanarak, derneğin asli amacının davetin yeni kitlelere ulaştırılması olduğunun altı çizdi. Yeni yönetim ekibinin toplu fotoğraf çektirmesi ile program tamamlanmış oldu.

Cevapla

x

Check Also

Doğu Türkistan için eller duaya kalktı.

İMH’ye Bağlı Kurumlar Tüm Türkiye’de Sabah Namazında Doğu Türkistan İçin Buluştu. Doğu Türkistan’da yaşanan Çin ...

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow